Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 165" Дніпропетровської міської ради

Сторінка фізінструктора

ЦІКАВЕ ФІЗКУЛЬТУРНЕ ЗАНЯТТЯ

Усією своєю маленькою, а насправді великою і неосяжною душею дитина віддається лише тому, що їй цікаво. І фізкультури це стосується такою ж мірою, як і будь-якого іншого аспекту навчально-виховного процесу у дошкільному закладі. Можна багато розповідати про користь фізичних вправ, закликати до сумлінного їх виконання, але ефект буде невеликим, якщо в оченятах хлопчиків і дівчаток не палає вогник непідробного захвату.

Діти настійливо вимагають гри. Це їхня природа, їх життя. Саме тому гра - невід’ємний компонент занять. Кожне заняття об’єднане великим сюжетом з назвами, наприклад: "Прикрасимо ялинку", "Весела карусель", "Домовенятко", "У космосі", "У драконовій печері", "Гуси-гуси", "Наша Галя чорноброва".

Діти швидко входять в образ, виконують рухи значно страшніше, ніж при звичайному поясненні. І при цьому отримують велику емоційну насолоду.

Особливо полюбляють діти й заняття, де вони виконують вправи з предметами - обручами, стрічками, кубиками, гімнастичними палками, м’ячами.

Так ми граємося, вигадуємо, творимо свої казки, а заразом стаємо сміливішими, спритнішими, вмілішими.